ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ В АВТОЦЕНТРІ ДЕТРОЙТ

1. Паспорт (вік особи, що орендує авто не менше 21 року);

2. Водійські права (стаж водіння не менше 2 років);

3. Банківська картка (іменна, особи що керуватиме авто).

Компанія “Автоцентр Детройт”  віддає Вам в оренду автомобіль з лімітованим пробігом з розрахунку 300 км/доба.

Тобто на 10 днів прокату у вас включено 3000 км. За перепробіг береться плата в межах 0,1 EUR за 1 КМ понад ліміту. В місячному тарифі “30+” включений пробіг по 150 КМ/Доба.

Паливо:

Компанія “ Автодетройт”  віддає Вам в оренду автомобіль з повним баком бензину.

Повернути автомобіль потрібно з повним баком.

Тариф включає:

– Базове страхування;

– Цілодобову підтримку 24/7.

Базова страхівка – має на увазі фінансову відповідальність клієнта у випадку ДТП, обмежену його франшизою.

«Франшиза» – сума відповідальності орендаря, в рамках якої він відповідає перед компанією у разі пошкодження (викрадення) орендованого автомобіля.

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 59 хвилин, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний

наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години.

При поверненні автомобіля раніше встановленого Договором прокату терміну, здійснює перерахунок за користування Клієнтом автомобіля згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

Відповідальність Клієнта:

У разі пошкодження або крадіжки автомобіля відповідальність Клієнта обмежується франшизою.

Ми рекомендуємо повертати автомобіль в чистому вигляді для зручності фіксації стану автомобіля з пошкоджень.

Додаткові послуги:

1. Дитяче сидіння – 1 день – 5€, максимально за весь період – 20€;

2. Додатковий водій – 10€ (при необхідності керування орендованим авто другим водієм);

3. Повернення авто в неробочий час – 15€ (графік роботи Пн – Cуб  9:00 – 19:00);

4. Повернення авто в іншому місті – вартість розраховує менеджер;

5. Повернення авто з неповним баком бензину – 1 л – 1.5€;

6. Можливість виїзду за кордон – заборонено.

Що потрібно робити при виникненні ДТП?

Якщо трапилось ДТП, то необхідно повідомити про це менеджера компанії, а також викликати Поліцію і взяти усі документи стосовно оформлення ДТП.

Як можна повернути автомобіль в неробочий час?

Для того, щоб повернути автомобіль у неробочий час, необхідно заздалегідь попередити про це менеджера і узгодити час та місце повернення. Вартість подачі/прийому авто в неробочий час становить 15 євро.

Яка страхівка включена у вартість оренди автомобіля?

У тариф автоматично включається базова страхівка, яка означає, що клієнт несе відповідальність за авто в межах заблокованого депозиту. Поліс обов’язкової цивільної відповідальності теж забезпечується компанією.

Коли повертається депозит?

Депозит автоматично звільняється банком через 20 робочих банківських днів, з моменту його заблокування.

Що потрібно мати при собі для оформлення договору оренди?

Для оформлення оренди автомобіля, необхідно надати паспорт, посвідчення водія зі стажем водіння не менше ніж 2 роки

Чи можна на орендованому авто виїжджати за кордон?

Орендований автомобіль, можна використовувати лише в межах України.

Розмір завдатку (франшизи) 

 1. Renault Lodgy (200 Eвро)
 2. Subaru XV Crosstrek (300 Євро)
 3. Jeep Compass (300 Євро) 
 4. Chrysler 200 (300 Євро)
 5. Opel Vivaro (300 євро)

Договір публічної оферти про надання послуг з прокату/оренди транспортних засобів

м. Луцьк                                                                                                              

Фізична особа – підприємець Дмитрук Олександр Романович, що діє на підставі запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань номер 21980000000027253 від 02.06.2015 року,  що діє на підставі Виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб (далі – Наймодавець), з однієї сторони, та з однієї сторони, і будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець чи фізична особа, або ж їх уповноважений представник, яка приєднається до цього договору шляхом укладення договору приєднання, у спосіб визначений таким договором приєднання, іменована надалі “Наймач”, з іншої сторони, надалі «Сторони», відповідно до вимог ст. 633 Цивільного кодексу України, уклали даний договір про наступне:

1.Преамбула

Перед акцептом даної Оферти, Наймач повинен уважно ознайомитися з умовами, викладеними далі у договорі публічної оферти (надалі «Договір»). Цей Договір містить важливу інформацію щодо використання Сайту, та важливу інформацію та застереження щодо надання послуг, які ви можете отримати за допомогою цього Сайту. Наймач приймає на себе зобов’язання самостійно ознайомлюватися з цим Договором перед кожним використанням Сайту та акцептом Договору.  Якщо Наймач не погоджується з викладеними у Договорі умовами, він не повинен користуватись Сайтом та при можливості його покинути, крім того, він не повинене вживати заходів, направлених на прийняття на себе прав та зобов’язань, породжених цим Договором.

2.Терміни та визначення

2.1  «Наймодавець» — Фізична особа – підприємець Дмитрук Олександр Романович (запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 21980000000027253) із місцезнаходженням: Україна, 43023, Волинська обл., місто Луцьк, вул. Стрілецька 13; ідентифікаційний номер: 3417401792, інформація про наявні ліцензії та сертифікати міститься за посиланням офіційного веб-сайту, — суб’єкт господарювання, який проводить обслуговування Сайту та якій належать майнові та немайнові права на Сайт, і яка наділена правами та обов’язками згідно цього Договору. Під поняттям «Наймодавець» може також означати, разом чи окремо, компанії-партнери чи інші афілійовані особи, які мають право надавати послуги згідно цього Договору та уповноважені приймати платежі за послуги від Наймачів. Крім того, Наймодавець затверджує, що він має відповідні реєстраційні документи та дозволи на здійснення діяльності щодо надання автомобілів в прокат/оренду. Безпосередньо, Компанією з прокату автомобілів укладається договір прокату автомобіля із Наймачем/Клієнтом/Водієм чи Замовником та проводиться передача автомобіля останньому (ім), про що оформлюється договір прокату та акт прийому-передачі автомобіля.

2.2. «Наймач», «Клієнт», «Користувач», «Покупець», «Пасажир», «Турист» — фізична особа, яка користується Сайтом та/або здійснює Бронювання та/або стає набувачем послуг, відповідно до умов визначених у цьому Договорі і є стороною цього Договору та/або договору про надання Послуг з відповідним Постачальником Послуг/Перевізником. Користувач може також бути і Покупцем, і Пасажиром, і Клієнтом.

2.3. «Сайт» — відкритий для вільного візуального ознайомлення будь-якою особою, публічно доступний веб-сайт, що належить Наймодавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою https://detroit.co.ua/, разом з усіма сторінками, субдоменами, а також сайтами-субдоменами Сервісів Сайту та програмним забезпеченням, за допомогою якого забезпечується: відображення інформації для Користувачів про Послуги/Додаткові послуги; надання технічної можливості створення Бронювання/Замовлення, в тому числі, через Систему Бронювання яка доступна на цьому Сайті, відповідно до умов Договору; Вебсайт також слугує технологічною платформою, маркетплейсом і/або рекламним майданчиком для послуг, самостійно пропонованих нашими зовнішніми партнерами.

2.4. «Акцепт оферти» — відповідь Користувача Сайту про прийняття цього Договору шляхом вчинення наступних дій: продовження користування цим Сайтом (доступ чи повторний доступ до Сайту), та/або реєстрація/авторизація на Сайті, та/або створення Бронювання чи замовлення Додаткових Послуг, та/або направлення запиту, та/або залишення відгуку на Сайті, та/або надсилання повідомлення на електронну пошту, вказану на Сайті та/або момент підписання Акту приймання-передачі транспортного засобу, який є невід’ємною частиною Договору публічної оферти, знаменує та конкретизує початок та деталі перебігу строку та умови прав та обов’язків сторін. Акцепт оферти означає повне безумовне та без будь-яких змін прийняття Користувачем умов, викладених у Договорі. Акцепт оферти породжує правові наслідки для сторін відповідно до умов визначених у Договорі.

2.5. «Замовлення», «Бронювання», — належним чином створений на Сайті запит самостійно обраних Клієнтом послуг, що передбачає закріплення обраної послуги за конкретною фізичною особою (або особами) та підтверджується і приймається Наймодавцю. Будь-яке Замовлення/Бронювання буде вважатися прийнятим Наймодавцем лише після отримання підтвердження про оплату за послугу від Клієнта та надсилання належного підтвердження від Наймодавця Клієнту. Замовлення може передбачати передоплату або повну оплату в момент його створення, або оплату у відведений для цього строк після його підтвердження. Неоплачене Замовлення означає, що воно зарезервоване на визначений період часу і протягом цього часу може бути продане лише Клієнтові, який його сформував з урахуванням умов цього Договору. Неоплачене Замовлення/Бронювання скасовується після спливу строку, відведеного на його оплату.

2.7. «Послуга» — комплекс дій, що надається Клієнту Постачальником Послуг після їх оплати. Обсяг Послуги та початок її надання обираються Клієнтом самостійно та добровільно, із запропонованих. Згідно з умовами цього Договору, Постачальники Послуг не зобов’язані надавати Клієнтам будь-які інші послуги, окрім тих, що були вказані у Замовленні. Послуги і Додаткові Послуги разом чи окремо можуть вживатися у цьому Договорі як «Послуги».

2.8. «Додаткові Послуги Наймодавця» — комплекс дій, що надається безпосередньо Наймодавцем або афілійованими чи партнерськими компаніями.  Обсяг і вартість Додаткових Послуг Наймодавця, якщо такі є, повідомляються Наймачу під час Бронювання чи його зміни/скасування і під час оплати може зазначатися як «Сервісний Збір» або як окрема вартість Додаткової Послуги. Оплата вартості Додаткових Послуг може бути складовою вартості Послуг, яка підлягає оплаті Покупцем одночасно із замовленням Послуги, або вказується окремо при кожному Замовленні.

2.9. «Наймач/Водій/Клієнт» – особа, що зазначена в договорі прокату автомобіля та/або яка підписує договір прокату з Наймодавцем з прокату автомобілів та отримує автомобіль по акту прийому-передачі. Наймач/Водій/Клієнт може бути як особою що оформлює замовлення на Веб-сайті так і особою, що вказана, як Наймач/Водій/Клієнт при оформленні замовлення автомобіля та відносно якого надано дані паспорта, водійського посвідчення, інші документи, що необхідні для укладення договору прокату автомобіля та вказані в умовах прокату на веб-сайтах та треті особи, які можуть керувати транспортним засобом, будучи допущеним до керування Наймачем/Водієм/Клієнтом. Наймач/Водій/Клієнт  та Замовник можуть бути однією особою, тобто, коли Замовник проводить замовлення послуги на веб-сайтах власноруч та для себе.

2.10. «Власник» – юридична чи фізична особа, яка є власником, або розпорядником транспортного засобу, який буде передаватися в оренду Замовнику, Наймачу/Водію/Клієнту на підставі замовлення. Власник, Наймодавець та Виконавець можуть бути однією особою, якщо особа відповідає усім визначенням вказаним в даному договорі, тобто приймає замовлення, є власником транспортного засобу, що передається в оренду/прокат та самостійно передає автомобіль Замовнику, Наймачу/Водію/Клієнту за договором прокату та по акту прийому-передачі.

2.11. «Акт прийому передачі» – документ, що оформлюється при отриманні автомобіля в прокат/оренду та свідчить про фактичну передачу автомобіля Компанією з прокату автомобілів Наймодавцем Наймачу/Водію/Клієнту та/або Замовнику.

2.12. «Реквізити Наймодавця для сплати коштів» – дані рахунку, банківської картки, електронних гаманців Наймодавця, що вказані на сайті та належать та/або знаходяться у розпорядженні Наймодавця. Повні дані надсилаються замовнику на пошту, по телефону повідомленням, або голосовим шляхом по телефону задля запобігання шахрайських дій з боку третіх осіб при цьому вказані реквізити обов’язково належать Наймодавцю.

2.13. «Комісія при платежі за реквізитами виконавця» – при платежі за реквізитами виконавця, справляється комісія відповідно до умов договору між Наймодавцем та особою, яка надає послуги пов’язані із проведенням платежів: еквайриг, банківські послуги, інші послуги, що передбачають можливість зарахування грошових коштів на рахунки/реквізити Наймодавця при оплаті послуг замовлення. 2.14. «Перевізник» — особа, яка виступає безпосереднім продавцем Послуги або надає обрану та/або оплачену Послугу з перевезення Пасажирів, яка діє на умовах партнерських/агентських/субагентських та інших договорів з Наймодавцем.

2.15. «Постачальник Послуг» —  особа, яка виступає безпосереднім продавцем Послуги або надає туристичні, дозвільні та інші Послуги, доступні на Сайті, або яка діє як посередник щодо надання Послуг на умовах партнерських/агентських/субагентських та інших договорів з Наймодавцем.

2.16. «Правила Надання Послуг» — умови Постачальників Послуг/Наймодавця, відповідно до яких здійснюється бронювання, купівля, використання, анулювання, зміна та/або повернення відповідної Послуги та які є обов’язковими для ознайомлення, погодження та виконання Наймачем. Правила Надання Послуг встановлюються Наймодацем відповідно до їх власних комерційних умов, та відповідних вимог законодавства та міжнародних правил, які можуть застосовуватися до такого виду Послуг.

2.17. «Платіжна система» — платіжна організація, учасники платіжної системи та сукупність відносин, що виникають між ними при проведенні переказу коштів від Наймача за послуги, доступні для придбання на Сайті на рахунок Наймодавця/Перевізника/Постачальника Послуг. «Оператор послуг платіжної інфраструктури» — клірингова установа, процесингова установа та інші особи, уповноважені надавати окремі види послуг в платіжній системі або здійснювати операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів Наймача за придбані послуг на Сайті, які володіють необхідними ліцензіями та дозволами для проведення переказу коштів і діють на підставі договору з Наймодавцем, Постачальником Послуг чи Перевізником.

2.18. «Офісні години роботи Наймодавця» — звичайні офісні години Наймодавця: 9.00-18.00, окрім суботи та неділі та державних вихідних днів, протягом яких працівники Наймодавця, виконують трудові функції.

2.19. «Паління» – процес вжитку тютюнових, гліцеринових, етилових та/або інших речовин, що в своєму функціоналі ґрунтуються на нагріванні речовини термічним елементом та/або мають у продуктах розкладення рідкі, тверді та/або газоподібні елементи.

3. Предмет Договору

3.1. Предметом цього договору Наймодавець забезпечує умови для передачі транспортного засобу у обмежене, тимчасове користування, що може мати ознаки найму/оренди транспортного засобу, Наймачу на умовах чинного Договору, проте, не обмежуючись ним, а, також, нормативно-правовою базою, що регулює такі відносини, за попереднім замовленням, вчиненим будь-яким запропонованим Наймодавцем способом.

3.2. Послуга вважається такою, що надана Наймодавцем та отримана Наймачем в повному обсязі з моменту проведення Наймачем оплати за реквізитами Наймодавця для сплати коштів.

3.3. Погоджуючись з умовами Договору, Замовник підтверджує, що уважно ознайомився з усіма пунктами даного Договору та інформацією, оприлюдненою на Веб-сайті, а також з чинним законодавством, яке регулює дані та споріднені відносини, усвідомлює та адекватно оцінює власні дії та їх наслідки.

3.4. Погоджуючись з умовами Договору, Замовник підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку (для фізичних осіб), законне користування банківською платіжною карткою (у випадку оплати послуг за її допомогою), а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього у результаті укладання цього Договору та його порушення.

3.5. Погоджуючись з умовами Договору, Замовник підтверджує достовірність заповнених даних щодо Водія/Клієнта та себе на Веб-сайті.

3.6. Зміни умов Договору. Наймодавець на власний розсуд може вносити зміни до умов цього Договору за виникненням необхідності. При цьому, Наймодавець приймає на себе зобов’язання публікувати зміни на власному Сайті, вказуючи дату останньої редакції цього Договору. Наймодавець не має зобов’язань повідомляти про внесення змін до Договору третіх осіб. Зміни вступають в дію з дати публікації Договору з відповідними змінами на Сайті. В той же час, треті особи повинні самостійно та регулярно перевіряти оновлення умов Договору та його останньої редакції.

3.7. Наймач/Водій/Клієнт визнає, що усвідомлює та погоджується, що явне прийняття цього Договору та/або використання цього Сайту після дати публікації змін означає повну та безумовну згоду зі зміненими умовами Договору. Якщо Наймач/Водій/Клієнт не приймає змінені умови Договору, він повинен прийняти дії для припинення користування предметом Договором та/або Послугами наймодавця.

3.6. Мова Договору та мова Сайту. Основною мовою Договору та Сайту є українська  мова, яка має переважну силу над іншими редакціями, доступними на Сайті. Інформація на Сайті та цей Договір перекладено також російською та англійською мовами лише з інформаційною метою.

3.7. Наймодавець передає, а Наймач приймає в строкове оплатне користування транспортний засіб (далі за текстом – Автомобіль або ТЗ) на підставі Акту приймання-передачі, яке передбачає але не обмежує, в тому числі, вказання марки, номеру кузова, державного номеру, ріку випуску, кольору, ринкової вартості, пробігу та обумовленого терміну використання ТЗ Наймачем.         

3.8.  Термін найму/оренди Автомобіля встановлюється Актом приймання-передачі ТЗ, який є невід’ємною частиної чинного Договору, але не може перевищувати чотирнадцять календарних діб.

3.9. Автомобіль повинен використовуватися Наймачем виключно для задоволення побутових невиробничих потреб, та може бути використаний або переданий третім особам для використання з метою діяльності, що має ознаки господарської або такої, що містить склад адміністративного та/або кримінального правопорушення.

3.10. Територія поїздок визначається адміністративно-територіальними межами України, за виключенням адміністративної території Луганської, Донецької областей та АР Крим. Виїзд за межі території України може здійснюватися Наймачем виключно за умови надання попереднього письмового погодження Наймодавцем.

3.11. Передача Наймодавцем автомобіля Наймачу і його повернення Наймодавцю по закінченню строку найму (оренди) Автомобіля оформлюється Актом прийому-передачі Автомобіля, що є невід’ємною частиною чинного договору.

4. Права та обов’язки сторін

4.1.       Наймодавець має право:

4.1.1. Контролювати дотримання Наймачем умов цього Договору;

4.1.2. Вимагати від Наймача відшкодування збитків, сплати пені, відшкодування непрямої шкоди та втраченої  вигоди, не обмежуючись зазначеним переліком, у випадку невиконання чи неналежного виконання умов цього Договору;

4.1.3. Отримати компенсацію від Наймача у випадку повернення Автомобіля з неповною комплектацією чи обладнанням, в розмірі суми, необхідної для відновлення первинного стану ТЗ;

4.1.4. Достроково, в односторонньому порядку,  припинити зносини за цим Договором та в імперативному порядку витребувати негайне повернення автомобіля у первинному стані, у наступних випадках:

– якщо Наймач користується Автомобілем всупереч умов Договору або призначення Автомобіля;

– якщо Наймач своєю недбалою поведінкою створює загрозу пошкодження Автомобіля;

– у випадку повідомлення Наймачем неправдивих даних при укладанні цього Договору;

– у випадку використання Наймачем ТЗ з метою отримання прибутку та/або для ведення господарської діяльності;

– у випадку використання Наймачем ТЗ з метою створення інформаційного контента будь-якого виду, який не відповідає загальноприйнятим морально-етичним та діловим нормам, принижую соціальну групу, пропагандує заборонені законом цінності або порушую чинне законодавство;

– у випадку, коли процес використання Наймачем ТЗ, починає становити загрозу порушення комерційної таємниці Наймодавця, або становить загрозу інформаційній, інтелектуальній власності Наймодавця;

– з інших підстав, передбачених чинним законодавством України.

4.1.5. Відмовитися від зносин з фізичною та/або юридичною в односторонньому порядку в повному обсязі або частково, без надання попередніх пояснень.

4.1.6. Обладнати автомобіль GPS системою та/або іншим програмним забезпеченням та/або технічними засобами, направленими на забезпечення безпеки Сторін по чинному Договору, третіх осіб та цілісність комерційної таємниці.

4.1.7. Відмовитися від зносин з фізичною та/або юридичною в односторонньому порядку в повному обсязі або частково, у наступних випадках:

– у зв’язку з ненаданням запитаних даних Наймача/Клієнта/Водія;

– у зв’язку із суб’єктивною односторонньою оцінкою небезпеки, що може становити Наймач або треті очоби, афілійовані з ним (враховуючи, але не обмежуючись: нетверезим станом водія, або підозри на нетверезий стан, підозрою та/або вчиненням шахрайства чи спробами вчинити шахрайство, іншим злочином);

4.1.8. Наймодавець має право на відшкодування збитків від Наймача у випадку повернення автомобіля в неповній комплектності, при пошкодженні компонентів (складових частин) автомобіля, також втрати документації (а саме: свідоцтва про реєстрацію ТЗ, оригіналу полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВВТЗ), інших документів) на автомобіль, або повернення автомобіля з пошкодженим обладнанням, в розмірі суми, необхідної для відновлення комплектності, стану автомобіля, зазначеної в Додатку № 1 до цього договору. Перелік пошкоджень (втрат) зазначається в акті приймання-передачі легкового автомобіля. Наймач зобов’язаний відшкодувати їх при поверненні автомобіля, в іншому випадку, сума компенсації утримується із суми застави.

4.1.9. Наймодавець має право на відшкодування непрямих матеріальних та нематеріальних збитків, причиною яких стали дії та/або бездіяльність Наймача/Клієнта/Водія в процесі виконання чинного Договору, в період, що передував фактичному акцепту Договору та/або в період після виконання Договору, якщо шкоду встановлено після його фактичного завершення. Наймодавець залишає за собою право скористатися будь-яким законодавчим механізмом та/або сукупністю таких механізмів для врегулювання конфліктної ситуації та отримання компенсації.

4.1.10. Наймодавець має право, без будь-яких обмежень, залучати будь-які компетентні державні органи та/або треті особи, в випадку виникнення конфліктних або нестандартних обставин. Крім того, Наймодавецьмає право, у встановленому порядку, звернутись до відповідних органів державної влади для надання професійної та компетентної оцінки дій та/або бездіяльності будь-яких осіб та/або обставин, у випадку, якщо Наймодавець вбачає склад адміністративного та/або кримінального правопорушення.

4.1.11. У випадку, якщо Наймодавець змушений припинити дію чинного Договору, в тому числі в односторонньому порядку, він має право вимагати повернення автомобіля та, без будь-якого попереднього повідомлення, вжити всіх заходів щодо розшуку автомобіля, в тому числі, але не обмежуючись, самостійним вилученням предмету Договору, незалежно від його місця знаходження. Наймодавець в такому випадку, не несе відповідальності за речі Наймача, що знаходяться в автомобілі, або на його частинах. В даному випадку, Застава та сума за невикористані дні виконання Договору, Наймачу не повертаються, за обопільною, попередньою згодою.

            4.1.12. Наймодавець має право не приймати на себе зобов’язання щодо збереження та догляду будь-яких речей, що належать та/або знаходяться у використанні Наймача та/або третіх осіб, у ТЗ, або на ньому, протягом всього терміну дії Договору

4.1.13. Наймодавець має право відмовити Наймачу в продовженні Договору, без попередніх пояснень мотивації такого рішення.

4.2.       Наймодавець зобов’язаний:

4.2.1. Передати Наймачу Автомобіль у прийнятному технічному стані, необхідному для його експлуатації за призначенням, разом з додатковим обладнанням, при цьому факт передачі і стан Автомобіля закріплюються в Акті прийому-передачі Автомобіля підписаного сторонами, який є невід’ємною частиною цього Договору;

4.2.2. Передати Наймачу один комплект ключів та відповідні документи на Автомобіль, необхідні для його використання.

4.2.3. За свій рахунок здійснювати всі види технічного обслуговування Автомобіля, крім тих, що виникли в результаті настання страхового випадку під час найму/оренди Автомобіля, некоректного використання ТЗ Наймачем та/або третіми особами, інших дій та/або бездіяльності Наймача та/або третіх осіб, що порушують Договір та/або чинне законодавство.

4.2.4. При виявленні непридатності Автомобіля до експлуатації не з вини Наймача, здійснити його заміну на інший Автомобіль, який є у наявності Наймодавця;

4.2.5. Забезпечити страхування Автомобіля полісом цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів в порядку, встановленому чинним законодавством України, що покриває гіпотетичну шкоду за наступними ризиками: «Збиток-дорожньо-транспортна пригода (ДТП)», «Збиток — противоправні дії третіх осіб (ПДТО)», «Збиток-Стихійні лиха та ІВП», на час його експлуатації Наймачем;

4.2.6. Попередити Наймача про особливі властивості та недоліки Автомобіля, які йому відомі і можуть бути небезпечними для життя, здоров’я, майна Наймача або інших осіб, або призвести до пошкодження самого Автомобіля під час користування ним.

4.2.7. Наймодавець зобов’язується надати Наймачу повну та достовірну інформацію щодо умов прокату, стану автомобіля, а також іншу інформацію, що стосується предмета прокату, його технічної експлуатації та Договору.

4.2.8. Наймодавець зобов’язується надати Наймачу на його письмовий запит копію чинного Договору для ознайомлення та/або надати повну інформацію щодо джерел, де розміщено повний текст Договору.

4.2.9. Після повернення автомобіля та належного виконання Наймачем всіх умов договору прокату, Наймодавець зобов’язується повернути заставу Наймачу у спосіб, яким застава була внесена, або в інший, попередньо узгоджений з Наймачем спосіб.

4.3.       Наймач має право:

4.3.1. Вимагати дострокового розірвання даного Договору, якщо переданий йому Автомобіль має недоліки, які перешкоджають його використанню, якщо про такі недоліки не було повідомлено Наймодавцем при укладенні Договору, чи не були заздалегідь відомі Наймачу і не могли бути виявлені Наймачем під час огляду автомобіля чи перевірки його справності при укладенні Договору;

4.3.2. Вимагати дострокового розірвання цього Договору, якщо Автомобіль, в силу обставин, за які Наймач не відповідає, виявиться в стані, непридатному для використання.

4.3.3. Наймач має право використовувати автомобіль цілодобово, виключно на території України, за виключенням локацій, прописаних у Договорі, у відповідності до умов, викладених у Договорі.

4.3.4. Наймач має право використовувати ТЗ виключно в межах, визначених чинним Договором, та, за будь-яких обставин не має права передавати автомобіль в піднайом, третім особам, використовувати з метою господарської діяльності та інше, без письмової згоди Наймодавця.

4.3.5. Наймач має право відмовитись від договору прокату і повернути автомобіль Наймодавцеві у будь-який час, попередивши при цьому Наймача не менше, ніж за 24 (двадцять чотири) години до фактичного повернення предмету прокату.

4.3.6. Наймач має право на отримання від Наймодавця повної інформації стосовно умов прокату та технічної експлуатації автомобіля.

4.4.       Наймач зобов’язаний:

4.4.1.    Прийняти Автомобіль на підставі Акту прийому-передачі в строк визначений в чинному Договорі, попередньо перевірити загальний стан Автомобіля і в разі виявлення дефектів, письмово викласти їх у окремій заяві, зазначити їх в Акті прийому-передачі Автомобіля, а також повернути Автомобіль по закінченню строку найму (оренди) Автомобіля, що зазначений у цьому Договорена підставі Акта прийому-передачі, підписаного сторонами у тому стані та комплектації, в якій Автомобіль був прийнятий Наймачем з урахуванням стандартного зносу;

4.4.2.    Використовувати Автомобіль відповідно до його цільового призначення та умов даного Договору, не допускати його ушкоджень, підтримувати його у належному технічному стані, не здійснювати його демонтаж та/або розібрання, а також будь-які втручання в конструкцію Автомобіля, у тому числі не встановлювати на автомобіль додаткове устаткування, та не робити заміну вузлів і агрегатів Автомобіля;

4.4.3. Протягом строку найму (оренди) Автомобіля нести відповідальність і витрати за порушення ним Правил дорожнього руху, паркування, інших дій, що порушують чинне законодавство України або права Наймодавця; до моменту повернення автомобіля відшкодувати Наймодавцю штрафи, що були накладені державними органами з моменту отримання автомобіля і до моменту його повернення.

4.4.4. Не допускати управління Автомобілем у стані алкогольного, наркотичного, токсичного чи іншого сп’яніння. Наймач гарантує, що він не має фізичних та/або психічних захворювань чи розладів, які є перешкодою для управління Автомобілем, та обізнаний з юридичними наслідками неправдивого повідомлення;

4.4.5. Нести витрати, які пов’язані з експлуатацією взятого в прокат Автомобіля, протягом усього періоду прокату (в тому числі, але не обмежуючись, мийкою Автомобіля, заправкою паливом, заправкою мастильними матеріалами і технологічними рідинами, підкачкою шин, балансуванням коліс);

4.4.6. Сповістити Наймодавця завчасно про продовження строку найму (оренди) Автомобіля у робочі години, не менш ніж за 24 години до закінчення встановленого Договором строку найму (оренди) Автомобіля.

У випадку найму (оренди) Автомобіля на одну добу, Наймач зобов’язаний попередити про намір продовження прокату не менше ніж за 6 годин до закінчення строку найму (оренди) Автомобіля, встановленого цим Договором.

У разі порушення строків, визначених цим пунктом, Наймачу не гарантується продовження найму (оренди) Автомобіля. Продовження строку найму (оренди) Автомобіля повинне бути оформлене в письмовій формі в офісі Наймодавця шляхом укладення нового Договору найму (оренди) Автомобіля.

При не поверненні Автомобіля у встановлене місце і у визначений даним Договором строк і не повідомлення Наймодавця про продовження Договору прокату, Наймодавець має право на звернення в правоохоронні органи для початку відповідного кримінального провадження. При цьому, Наймач сплачує суму, яка дорівнює вартості найму (оренди) Автомобіля за весь прострочений час користування Автомобілем та несе відповідальність за супутню шкоду;

4.4.7. Не допускати до управління Автомобілем третіх осіб без письмового погодження з Наймодавцем;

4.4.8. Пред’являти Наймодавцю Автомобіль для проведения профілактичного огляду не рідше одного разу в 15 днів, а також на період проведения технічного огляду і заміни технологічних рідин;

4.4.9. Повідомити Наймодавця про всі технічні несправності, виявлені підчас користування Автомобілем;

4.4.10. При втраті, заміні чи псуванні агрегатів, вузлів, деталей, інструментів у період дії Договору найму (оренди) Автомобіля, відшкодувати Наймодавцю їх вартість, якщо Наймач не доведе, з залученням висновків сертифікованих експертів, що це сталося не з його вини. Зокрема, але не обмежуючись, відшкодувати вартість акумуляторної батареї, яка розрядилася внаслідок не відключення електричних пристроїв при непрацюючому двигуні Автомобіля;

4.4.11. Оплатити рахунки щодо усунення дефектів Автомобіля, виявлених протягом 3-х днів (72-х годин) після закінчення строку дії Договору найму (оренди) Автомобіля за умови, що даний Автомобіль ці дні не експлуатувався;

4.4.12. Повернути Автомобіль за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька 13 (майданчик ДЕТРОЙТ), вчасно у строк, визначений даним Договором, а у випадку дострокового припинення Договору найму/оренди Автомобіля – негайно після його припинення;

4.4.13. Повернути Автомобіль у первинному стані кузову та зовнішнього покриття, без ознак забруднень зовнішніх елементів Автомобіля, з кількістю пального не меншою за ту, що була зазначена в Акті прийому-передачі Допустима похибка не перевищує 5%. В іншому випадку, Наймач зобов’язаний компенсувати брак пального за ринковою ціною на дату повернення Автомобіля, деталізованою Наймодавцем на безальтернативній основі), укомплектованим і в стані, придатному для його подальшого використання без додаткових витрат Наймодавця. В іншому випадку, обов’язок додаткових витрат на приведення ТЗ в первинний вигляд та стан, лягає на Наймача;

4.4.14. Дотримуватись ліміту у використанні Автомобіля в межах, не більше 300 кілометрів на добу. В разі перевищення ліміту Наймач зобов’язаний сплатити суму, еквівалентну 5 євро за курсом Національного банку України на дату закінчення строку найму/оренди, за кожні 100 км перевищення.

4.4.15. Наймач зобов’язаний оплатити користування предметом прокату/оренди своєчасно та у повному обсязі, внести заставу, та керуватися відповідним розділом Договору при розрахунках та інших питаннях, що носять фінансово-економічно ознаки.

4.4.16. Наймач зобов’язаний використовувати предмет прокату за цільовим призначенням, в тому числі, але не обмежуючись: не використовувати у будь яких спортивних змаганнях, для буксирування будь-яких інших автомобілів чи пересування з причепом, в якості таксі, для тест-драйву, а також для навчання, не використовувати на дорогах, які не мають твердого покриття.

4.4.17. Наймач зобов’язаний не допускати управління автомобілем в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, або у хворобливому стані, при перевтомі, а також під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції та уваги. Паління та вживання спиртних напоїв в салоні автомобіля заборонено та розглядається Наймодавцем як дії, направлені на зниження капіталізації Автомобілю та такі, що знижують ринкову вартість Предмету Договору.

4.4.18. Наймач зобов’язаний, весь період здійснення Договору, здійснювати дії, направлені на збереження автомобіля з моменту його отримання і до моменту його повернення Наймодавцю. В тому числі, але не обмежуючись: залишати автомобіль тільки на стоянках (парковках), що охороняються. Наймач зобов’язаний негайно повідомити Наймодавця (не пізніше одного часу з моменту виявлення факту) про втрату чи пошкодження предмета прокату/оренди, і діяти в таких випадках у відповідності до діючого законодавства України, Договором прокату та вказівками, отриманими від Наймодавця та третіх осіб, афілійованих з ним. Наймачу забороняється робити здійснювати дії, направлені на зміну зовнішньої (та внутрішньої) геометрії автомобіля. У випадку порушення цієї умови, Наймач компенсує завдані Наймодавцю збитки.

4.4.19. Наймач зобов’язується неухильно дотримуватись правил дорожнього руху України, а також передбаченого швидкісного режиму.

4.4.20. Наймачу забороняється використовувати автомобіль на тимчасово окупованій території України — сухопутній території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також території Луганської та Донецької областей, та Чорнобильській зоні відчуження, далі за текстом – Території.

4.4.21. Наймач зобов’язується не залишати ключі від автомобілю без нагляду.

4.4.22. З моменту отримання автомобіля Наймач несе повну відповідальність за ризики, яким може бути підданий автомобіль. Наймач зобов’язується в повному обсязі відшкодувати Наймодавцю будь-які збитки, не покриті обов’язковим страхуванням відповідальності власника транспортного засобу, пов’язані з пошкодженням або знищенням автомобіля та його частин, а також притягненням Наймодавця до відповідальності як власника автомобіля через заподіяння Наймачем або третіми особами, що користуються автомобілем без дозволу Наймодавця, будь-якої шкоди майну або здоров’ю третіх осіб, порушення правил дорожнього руху, внаслідок використання автомобіля під час строку дії даного Договору та з підстав, передбачених законодавством України. Та за інших умов, передбачених Договором та чинною нормативно-правовою базою.

5. Умови експлуатації та повернення транспортного засобу.

5.1. До керування Автомобілем допускається особа не молодше 21 років, яка має дійсне посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії і стаж водіння не менше 3 років, яка є дійсним клієнтом  банківської установи та надала реквізити кредитної або дебетової картки з лімітом не менше 500 Євро за курсом НБУ на дату підписання цієї угоди.

5.2.  Наймачу заборонено у імперативній формі та не обмежуючись:

 • штовхати або тягнути Автомобіль, причеп та інші об’єкти;
  • використовувати Автомобіль у гонках, ралі, тестах та подібних заходах;
  • керувати Автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, або перебуваючи під впливом наркотичних, галюциногенних препаратів, та інших засобів, що впливають на свідомість та швидкість реакції;
  • порушувати Правила дорожнього руху та інші вимоги чинного законодавства;
  • вивозити Автомобіль за межі території України без попереднього письмового погодження Наймодавцем.
  • залишати Автомобіль під заставу за будь-яких умов;
  • продавати за будь-яку ціну Автомобіль, свідоцтво про реєстрацію разом чи окремо;
  • залишати Автомобіль на збереження будь-кому, та за будь-яких обставин.
  • Повернення Автомобіля оформляється Актом прийому-передачі, що підписується сторонами Договору, у якому повинні бути зазначені данні, що характеризують:
   • комплектацію Автомобіля та його технічний стан;
   • перелік документації на Автомобіль;
   • вартість відшкодування збитків за втрату пошкодження Автомобіля та/або його комплектації;
   • інші дані, що сторони вважають необхідними відобразити в Акті.
  • Наймач попереджений про те, що порушення низки вимог чинного Договору, будуть трактуватись Наймодавцем в контексті фабули кримінального правопорушення, передбаченого статтею 289 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння транспортним засобом.

6. Оплата та порядок розрахунків. Застава та забезпечення виконання зобов’язань.

6.1. За користування Автомобілем Наймач сплачує Наймодавцю орендну плату в розмірі, встановленому у відповідності до актуального прайс-листа, що визначається в гривнях за добу та вказується в Акті прийому-передачі разом з загальною сумою орендної плати за весь строк найму/оренди Автомобіля.

6.2. Перед переданням Автомобіля в користування, Наймач вносить повню суму орендної плати за весь період найму (оренди) Автомобіля на розрахунковий рахунок Наймодавця або у готівковій формі.

6.3. Оплата може відбуватися в готівковій або безготівковій формі.

6.4 У випадку несвоєчасної сплати орендної плати, інших платежів за цим Договором, Наймач сплачує Наймодавцю штрафну неустойку (пеню) в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діятиме в період прострочення платежу за кожен день прострочення.

6.5. З метою забезпечення виконання Наймачем зобов’язань, визначених цим Договором, Наймач вносить в заставу суму в розмірі, еквівалентному 300 євро за курсом Національного банку України. Застава вноситься під час укладання Договору в грошовому вигляді у готівковій або безготівковій формі.

6.6. Наймодавець має право у разі невиконання Наймачем зобов’язання, забезпеченого заставою, стягнути заставу в якості звернення в порядку заходів первинного відшкодування шкоди.

6.7. Заставою забезпечується зобов’язання Наймача перед Наймодавцем за Договором найму/оренди Автомобіля, а саме:

6.7.1. оплата послуг користування Автомобілем (у випадку прострочення строку повернення автомобіля або продовження строку користування автомобілем за умови повідомлення Наймодавця і за його згодою, плата за користування автомобілем утримується із суми застави, але не більше, ніж за 1 (одну) добу; наступний період користування автомобілем оплачується в загальному порядку, при цьому Наймач здійснює доплату застави з метою відновлення її в первісному розмірі).

6.7.2. повернення Автомобіля після найму (оренди) в стан, в якому Автомобіль був переданий в користування з урахуванням нормального зносу (у випадку повернення Наймачем Автомобіля із пошкодженнями, або при втраті комплектуючих, додаткового обладнання або документації на Автомобіль, вартість відновлення стану автомобіля чи відновлення (отримання) документів, утримується із суми застави).

6.8. Після повернення Автомобіля та виконання всіх зобов’язань за Договором найму (оренди) Автомобіля з боку Наймача, Наймодавець повертає Наймачу суму застави в день повернення автомобіля, після підписання Акту приймання-передачі, у спосіб, у який така застава була внесена.

6.9. Послуги Виконавця щодо проведення резервування, оформлення замовлення на прокат автомобіля надаються за рахунок оплати комісії, є оплатними та оплачуються:

6.9.1 Компанією з прокату автомобілів та/або Власником у випадку якщо Виконавець та Компанія з прокату автомобілів і Власник не є однією і тією ж самою особою та у випадку, коли Замовник, Водій/Клієнт отримали автомобіль від Компанії з прокату автомобілів, Власника по заздалегідь оформленому замовленню через Веб-сайт Виконавця, про що між Компанією з прокату автомобілів та/або Власником з однієї сторони та Замовником та/або Водієм/Клієнтом з іншої сторони укладено договір прокату/оренди автомобіля та передано автомобіль актом прийому-передачі. В цьому випадку винагорода Виконавця оплачується Компанією з прокату автомобілів та/або Власником у розмірі та згідно із договором укладеним між ними та Виконавцем.

6.9.2 Замовником, за рахунок сплаченою передоплати за прокат автомобілів при оформленні замовлення чи по завершенні оформлення замовлення на прокат автомобілів за рахунок сплати передоплати за Бланком замовлення через картку, рахунок, оплатою за допомогою електронних грошових переказів, готівкою, іншим способом в момент оформлення замовлення на Веб-сайті та/або у строк, що дозволяється відповідно до умов внесення оплати, вказаних на Веб-сайті чи в листі відправленому через електронну пошту.

6.10. При оплаті замовлення, з Наймодавець може стягуватися комісія банківською установою, підприємствами, що надають послуги оплати, за таких умов, Наймач зобов’язаний компенсувати Наймодавцю комісію що була стягнута банківською установою з останнього, у розмірах, що вказані при оплаті чи в умовах прокату.

7. Відповідальність сторін.

7.1. Наймач за власний рахунок і в повному обсязі несе витрати, пов’язані зі шкодою, заподіяною його життю і здоров’ю, а також життю і здоров’ю пасажирів, що знаходилися в автомобілі в період дії Договору найму/оренди) Автомобіля, а також за збиток, нанесений їх багажу.

7.2. Наймач несе повну відповідальність і гарантує дотримання умов даного Договору особами, яким він довірить керування Автомобілем.

7.3. Наймач несе матеріальну відповідальність перед Наймодавцем за будь-який збиток, заподіяний Автомобілю у випадках, встановлених Договором. Під збитками розуміється втрати, яких Наймодавець зазнав у зв’язку зі знищенням, викраденням або пошкодженням Автомобіля або його окремих частин (деталей, комплектуючих), а також витрати, які Наймодавець мусить зробити для відновлення свого порушеного права. До збитків також відносяться доходи, які Наймодавець міг би реально одержати за звичайних обставин, якби його право не було порушено. Протиправність поведінки Наймача (винні дії) полягає в порушенні обов’язків, передбачених цим Договором, порушенні Правил дорожнього руху, що призвели до ДТП, та умов договору страхування ТЗ. Порушення зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання (неналежне виконання).

7.4. У разі завдання шкоди Автомобілю внаслідок порушення правил його експлуатації чи інших навмисних дій Наймача, втрати комплектуючих чи додаткового устаткування, ушкодження, що викликані неякісними паливно-мастильними матеріалами і рідинами, ушкодження покришок і колісних дисків, та інших вузлів і агрегатів Автомобіля Наймач відшкодовує Наймодавцю заподіяну цими діями шкоду в повному обсязі. Наймодавець не повертає Наймачу суму застави.

У разі якщо вартість усунення шкоди перевищує вартість застави, Наймач зобов’язується покрити усі витрати у повному обсязі.

7.5. У випадку настання ДТП, крадіжки та/або протиправних дій третіх осіб щодо автомобіля, Наймач повинен негайно (протягом 1 години) повідомити про це Наймодавця, та у строк не пізніше 36 годин з моменту настання такої події надати Наймодавцю оригінали отриманих у відповідних державних органах документів, що підтверджують настання такої події, а саме: первинну довідку про подію ДТП, або довідку підрозділу поліції про крадіжку автомобіля, або довідку від правоохоронних органів про ін. протиправні дії щодо автомобіля, які є необхідними для отримання Наймодавцем страхового відшкодування, та заповнити заяву з вказівками обставин, що відбулися.

7.6. У випадку, якщо Наймач не повідомив Наймодавця у встановлений строк про подію ДТП або інший страховий випадок (викрадення, дії третіх осіб, інше), що стало наслідком отримання відмови страхової компанії здійснити виплату, або у випадках керування автомобілем в стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння, керування особою, що не визначена Договором і не має посвідчення водія, при грубому порушенні Наймачем Правил дорожнього руху чи використання Автомобіля не за призначенням, що також стало причиною відмови страхової компанії здійснити виплату, такий Наймач несе повну матеріальну відповідальність у розмірі заподіяних збитків.

7.7. Наймач, з вини якого, Автомобіль знаходиться в ремонті, зобов’язується за вимогою Наймодавця відшкодувати останньому упущену вигоду, яка визначається сумою плати за користування автомобілем за кожну добу знаходження Автомобіля в ремонті. Витрати на транспортування автомобіля до СТО у м. Луцьк або в інше, вказане Наймодавцем місце, несе Наймач.

7.8. Розмір збитку, нанесений Автомобілю, оцінюється на СТО Наймодавцем за розцінками спеціалізованих станцій. У випадку незгоди Наймача з сумою нанесених збитків, він звертається до експертної установи для визначення розміру збитків за власний рахунок.

7.9. Наймач несе відповідальність за порушення Правил дорожнього руху та сплачує відповідні штрафи. Порушення Наймачем Правил дорожнього руху, які зафіксовані в автоматичному режимі

протягом строку, який припадає на період дії договору прокату з таким Наймачем, підлягає оплаті

порушником разом з усіма нарахованими штрафними санкціями. Наймодавець у випадку отримання постанови про адміністративне правопорушення передає відповідні дані Наймача разом із Договором найму (оренди) Автомобіля для вирішення питання про накладення штрафу на порушника, а також проводить всі необхідні дії по доведенню факту, що в момент правопорушення автомобілем керував Наймач. У випадку оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі, Наймач зобов’язаний передати в день повернення Автомобіля відповідні протоколи Наймодавцю та сплатити штраф.

7.10 У випадку ДТП і заподіяння збитку взятому в прокат Автомобілю, яке сталося не з вини Наймача, сума застави залишається в Наймодавця, до моменту надання пакета документів для страхової компанії, згідно вимог визначених Договором страхування та чинного законодавства України.

7.11. В разі не надання Наймачем пакету документів, необхідних для страхової компанії, Наймач додатково сплачує суму у розмірі 5000,00 гривень для самостійного збору документів. Крім того, якщо ДТП відбулося з вини Наймача, його застава (безумовна франшиза) не повертається за Договором Страхування.

7.12. Паління у салоні автомобіля є категорично неприйнятним та зумовлює грубе порушення закону та ставить під загрозу цілісність, первинний стан та ринкову вартість транспортного засобу. У випадку встановлення факту паління у салоні Предмету Договору Наймачем та/або третіми особами за опосередкованими або прямими доказами, Наймодавець вправі застосувати штрафні санкції щодо Наймача у розмірі від еквіваленту 300 доларів США до 500 доларів США, згідно офіційному курсу НБУ, на день застосування штрафної санкції, прямопропорційно ринковій вартості Предмету Договору. Застосування штрафних санкцій не перешкоджає Наймодавцю в подальшому звернутись до Наймача з вимогою відшкодування шкоди, спричиненої порушенням Договору та Правил, в тому числі у частині паління.

7.12. З усіх питань, не врегульованих в тексті даного Договору, сторони керуються чинним законодавством України.

8. Захист персональних даних

8.1. Наймодавець поважає право Наймача на недоторканість приватного життя та конфіденційність персональних даних, отриманих у результаті підготовки та виконання Договору та вживає всіх заходів, необхідних для збереження конфіденційності та безпеки, у тому числі використовуючи загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту від можливої втрати, неналежного використання, зміни чи знищення. Проте, Наймач, визнає та усвідомлює, що, враховуючи особливості та загрози у інформаційному просторі, Наймодавець, все ж не може гарантувати абсолютного захисту даних, але зробить все можливе, щоб персональні дані були максимально захищені. 8.2. Щодо усіх питань, пов’язаних із обробкою, місцем зберігання та використання ваших персональних даних, Наймач може звернутись до Наймодавця за офіційною адресою, або засобами зв’язку.

8.3. Обробка персональних даних Наймача здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», інших законодавчих актів України та умов, викладених далі. Наймач зобов’язаний ознайомитись з викладеними умовами політики конфіденційності (далі «Умови»). Передача персональних даних є добровільною. Якщо Наймач не погоджується із викладеними Умовами, він не повинен користуватись Сайтом та послугами Наймодавця.

8.4. Якщо Наймач погоджується з Умовами, він, безумовно, повністю та без будь-яких змін приймаєте ці Умови; повідомлені, що на цьому Сайті може відбуватися збір персональних даних та їх обробка за допомогою технічних можливостей Наймодавця; надає згоду на збір та обробку усіх наданих персональних даних з метою, вказаною у цих Умовах зокрема, та у Договорі оферти, в цілому; надає згоду на обробку та транскордонну передачу персональних даних, якщо цього вимагають умови надання Послуг; надає згоду на передачу персональних даних третім особам (у тому числі Постачальникам Послуг/Перевізникам) з метою виконання умов Договору та надання Послуг; та надає згоду на збір та зберігання персональних даних без обмеження терміну дії, до тих пір поки не звернеться з вимогою щодо припинення обробки персональних даних та/або їх знищення, або до моменту припинення відносин за ініціативи Наймодавця чи інших підстав відповідно до вимог законодавства.

8.5. У випадку відкликання згоди на обробку персональних даних, діятимуть правила припинення відносин з Наймодавцем відповідно до норм Договору, та усі персональні дані, буде видалено, без можливості відновлення. Незважаючи на відкликання згоди на обробку персональних даних, деякі з даних можуть зберігатися Наймодавцем якщо це вимагається законодавством. У цьому випадку персональні дані будуть негайно видалені, як тільки зникнуть вимоги щодо обов’язкового збереження та обробки персональних даних.

8.6. Наймодавець має право обробляти особисті дані у маркетингових цілях, пов’язаних з наданням послуг через веб-сайт, тобто надсилати інформаційні бюлетені, що містять інформацію про поточні та плановані послуги та рекламні пропозиції.

8.7. Для вказаних цілей термін «Наймодавець» включає в себе також його афілійованих осіб чи компаній групи, а також представників, керівників, агентів, співробітників чи партнерів, які можуть отримати доступ до персональних даних у результаті використання вами цього Сайту.

8.8. Наймодавець збирає та обробляє наступні дані про Наймача, не обмежуючись ними: отримує і зберігає будь-яку інформацію, яку Наймач вводить на Сайті, повідомляєте по телефону, надаєте Наймодавцю будь-яким іншим способом, наскільки це необхідно для надання послуг або виконання договірних зобов’язань перед Наймачем. Особисті дані можуть бути автоматично зібрані та оброблені при використанні веб-сайту (наприклад, але не обмежуючись, через cookie-файли). Така інформація, може включати: інформацію, за допомогою якої можна ідентифікувати Наймача (особисті дані), зокрема, прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, стать, громадянство, номер мобільного телефону, поштова адреса та адреса електронної пошти; дані документів, що засвідчують особу (наприклад, номер та серія паспорта, строк його дії); дані платіжних карток (номер платіжної картки, термін її дії, CVC/CVV-код та ім’я власника платіжної картки). Наймодавець може зберігати дані платіжних карток для подальшого використання, проте, не зберігає CVC/CVV код платіжної картки; автоматично зібрані дані; системні файли (IP-адреса, тип оглядача, посилання / вихід сторінки та URL-адреси, кількість кліків та взаємодії з веб-сайтом, ім’я домену, цільові сторінки / вміст, переглянуті сторінки / вміст, ідентифікатор пристрою та місцезнаходження); інформація з профілю (налаштування, інформація з історії пошуку, інформація з історії бронювання, планів подорожей та іншої інформації)  та інші автоматично зібрані дані; іншу інформацію, яку Наймач добровільно залишає на Сайті.

8.9. Наймодавець також може запитати додаткову інформацію, яка може включати «конфіденційні» персональні дані (наприклад, інформацію, за якою можна визначити стан здоров’я або релігійні переконання), з метою надання Наймача з боку Перевізника/Постачальника Послуг/Наймодавця найвищого рівня послуг. Така інформація може стосуватися

8.10. Дані, які збирає та обробляє Наймодавець про третіх осіб, яка надається, також збирається та обробляється Наймодавцем на тих же умовах, на яких обробляються ваші персональні дані. Надаючи таку інформацію про третіх осіб, Наймач підтверджує, що така третя особа ознайомлена з умовами Договору, розуміє їх наслідки та надає свою безумовну і повну згоду на збір та обробку своїх персональних даних відповідно до його умов, та погоджується з ними.

8.11. Неповнолітня особа, не може користуватися сайтом та послугами Наймодавця особисто, та вимушена негайно покиньте Сайт. Сайт не використовується і не призначений для збору інформації про неповнолітніх Користувачів, та поширення інформації про Послуги дітям без згоди їх батьків чи законних представників. Наймодавець обробляє персональні дані неповнолітніх осіб виключно у випадках надання такої інформації їх батьками чи законними представниками і лише з метою створення Бронювання. Якщо Наймодавцю стане відомо, про використання Сайту неповнолітньою особою та надання нею своїх персональних даних, або у випадку запиту від батьків чи законних представників про видалення персональних даних неповнолітніх осіб, така інформація буде видалена у розумні строки і Наймодавець зробить все можливе, щоб не зберігати та не обробляти  персональні дані неповнолітніх осіб.

8.12. Наймодавець може час від часу збирати та отримувати додаткові дані та інформацію про Наймача. Наприклад, під час користування Сайтом відбувається автоматизований збір інформації про обладнання, з якого Наймач відвідує Сайт, програмне забезпечення, операційну систему, IP адресу, джерело посилань та цей Сайт, переглянуті сторінки Сайту, переваги щодо певного виду Послуг, посилання, які використали для доступу до Сайту та інше.

8.13. Наймач погоджується з тим, що для надання Послуг, Наймодавець може зберігати та обробляти персональні дані, у тому числі проводити безпекову перевірку транзакцій на серверах та ресурсах, які знаходяться за межами України. Наймач надає свою безумовну згоду на передачу будь-яких чи всіх ваших персональних даних за межі України лише з метою отримання належного рівня замовлених Послуг. Зберігання та обробка персональних даних може проводитися на серверах та ресурсах, які належать Наймодавцю або незалежним підрядникам і можуть бути розміщені у будь-якій країні світу (у тому числі, але не обмежуючись, країнами Європейського Союзу, чи Європейського економічного простору, США, Канаді). Якщо Наймач використовує Сайт, знаходячись на території Європейського Союзу, цим він надає свою згоду на передачу персональних даних за межі Європейського Союзу та Європейського економічного простору. Наймач повідомлений та погоджується з тим, що персональні дані можуть передаватися також у США. Будь-яка транскордонна передача даних відбувається лише для виконання умов Договору оферти, з метою надання, замовлених Послуг. Всі транскордонні передачі даних обмежуються тими категоріями даних та одержувачами, які необхідні для виконання Правил, цих положень та надання замовлених послуг.

9. Форс-мажор

9.1. Сторони не несуть відповідальності за даним договором, якщо неможливість виконання ними своїхзобов’язань виникла через обставини нездоланної сили (форс-мажорні обставини), що не залежать від волі Сторін і знаходяться поза їхньою компетенцією, що підлягає доведенню Стороною, яка посилається на такі обставини. До таких обставин відносяться, зокрема, пандемії, військові події, природні катаклізми, страйки й інші подібні обставини. Документом, що підтверджує обставини нездоланної сили є довідка ТПП за місцем перебування відповідної Сторони.

10. Заключні положення

10.1. У разі з’ясування факту про те, що Наймач повідомив про себе недостовірні дані, Наймодавець в односторонньому порядку без будь-якого попереднього повідомлення, має право розірвати Договір і вимагати негайного повернення Автомобіля, чи вилучити Автомобіль незалежно від його місцезнаходження. Право повернення застави в цьому випадку залишається за Наймодавцем.

10.2. Даний договір складений у двох примірниках, один з яких знаходиться в Наймодавця, а другий – в Наймача. Усі зміни умов даного Договору є не дійсними і не мають сили, якщо вони не були укладені в письмовому виді і не завірені печаткою і підписами сторін.

 1. Сторони визнають, що усі умови даного договору є конфіденційними відомостями, і жодна із сторін зобов’язується не розголошувати умови даного договору будь-яким третім особам.

10.4. З моменту одержання Автомобіля у користування до здачі його Наймодавцю до Наймача переходять всі ризики щодо Автомобіля як джерела підвищеної небезпеки і відповідно до чинного законодавства України, несе цивільну відповідальність перед третіми особами за шкоду, заподіяну Автомобілем.

10.5. Наймач з Договором ознайомлений, та з усіма пунктами згодний, проти відеозйомки під час підписання Договору не заперечує і своїм підписом це підтверджує.

10.6. Всі спірні питання, які можуть виникнути щодо даного Договору або у зв’язку з його виконанням сторони вирішують шляхом проведення переговорів та за наявності письмової заяви Замовника, що передана засобами поштового зв’язку. Досудовий порядок врегулювання спору є обов’язковим. У випадку, якщо Сторони не зможуть досягти згоди по спірним питанням шляхом переговорів, ці питання підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством України.

10.7. Усі суперечки розбіжності, пов’язані з підписанням або виконанням цього Договору, підлягають до розгляду в компетентному суді, в порядку передбаченому чинним законодавством України.

10.8. Шляхом підписання даного Договору Сторони дають згоду на збір, обробку, використання та зберігання їх персональних даних з метою реалізації цивільно-правових, та інших відносин виключно в межах, в обсязі та з метою, необхідними для належного виконання умов цього Договору та законодавства.

10.9. Відповідальність за втрату, передачу чи розголошення інформації з бланку замовлення, договору прокату автомобіля несе Замовник.

10.10. Виконавець не несе відповідальність за неотримання Замовником Бланку замовлення, у зв’язку з проблемами у роботі технічних засобів та каналів зв’язку Замовника.

10.11. Сторони визнають, що усі умови даного договору є конфіденційними відомостями, і жодна із сторін зобов’язується не розголошувати умови даного договору будь-яким третім особам.

10.12. Строк дії даного договору визначається Сторонами до моменту повного виконання взятих на себе зобов`язань, а в частині розрахунку – до моменту повного розрахунку між Сторонами.

10.13. Моментом укладення цього договору, є момент укладення між Сторонами договору приєднання доДоговору, шляхом підписання Акту прийому-передачі ТЗ в оренду. При цьому оплата в цілому або в частині послуг за цим рахунком та зарахування вказаних коштів Виконавцем, є підтвердженням з боку Замовника, укладення договору приєднання до Договору та прийняття Замовником всіх істотних умов цього договору. Оплата грошових коштів за цим рахунком є акцептом з боку Замовника щодо прийняття пропозиції Виконавця з придбання послуг та їх оплати, яка розміщена на офіційному сайті: detroit.co.ua і є договором публічної оферти Виконавця та містить в собі всі істотні умови надання послуг (ст. ст. 633, 641 и гл.63 Цивільного кодексу України).