Існує багато причин, серед яких можна відзначити основні:

Вартість. Навіть з врахуванням витрат на доставку авто з-за океану та всіх необхідних платежів, які передбачені обов’язковими процедурами, автомобілі зі США коштують на 20-40% дешевше, ніж на вітчизняному ринку.

Технічний стан. Водії в Штатах дбайливо ставляться до свого транспорту, регулярно проходять ТО. Збереженню ходової також сприяють місцеві хороші дороги.

Комплектація. Для американського ринку автовиробники створюють високоякісні моделі з комфортними салонами і новітніми технологічними рішеннями. В стандартній комплектації зазвичай – коробка-автомат, камера заднього огляду, датчик тиску шин та багато подушок безпеки.

Юридична безпека. Історію кожного транспортного засобу можна перевірити в національних базах даних CarFax і Autocheck. До них важливу інформацію вносять уповноважені співробітники автосалонів та СТО, страхові агенти і поліцейські. Тому факти втоплення, ДТП та скрученого пробігу в таких авто приховати практично неможливо.

Легалізація. Автомобілі купуються та доставляються легально, проходять процедури сертифікації та розмитнення, після чого підлягають державній реєстрації.